Przedsiębiorstwo Produkcyjno Budowlane sp. z o.o.

inwestycje rolnicze

inwestycje przemysłowe

budownictwo kubaturowe

domy drewniane

konstrukcje betonowe i żelbetowe

więcej...

tutaj będzie jakiś slogan
defsfsfs dsfsfdsfs...

o naszej firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane "EKO-III" Spółka z o.o. jest obecne na rynku od 17 września 1990 roku. Od początku związani jesteśmy z branżą budowlaną. Stopniowo rozwijaliśmy naszą działalność, poszerzaliśmy ofertę stale poszukując dziedzin, w których moglibyśmy osiągnąć pozycję lidera na lokalnym rynku budowlanym. Realizujemy prace według wszelkich dostępnych technologii.

Zakres naszej działalności jest dość szeroki. W pierwszych latach działalności świadczyliśmy usługi remontowo- budowlane, wykończeniowe i stolarskie. Wraz z rozwojem firmy i zdobytym doświadczeniem rozszerzyliśmy naszą aktywność na rynku. Od 1996 roku projektujemy i budujemy domy jednorodzinne i domki letniskowe w konstrukcji szkieletu drewnianego. Od wielu lat realizujemy duże inwestycje budowlane, m. in. budujemy hale przemysłowe. Wyspecjalizowaliśmy się również w budowie dróg, chodników oraz placów z kostki „Polbruk”.

Jesteśmy solidną i cenioną firmą, która może sprostać każdemu zadaniu. Nasze wieloletnie doświadczenie jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości usług, a wykonane przez nas projekty najlepsza wizytówką.
W 2009 r. nasza firma została wyróżniona certyfikatem "Przejrzysta Firma". Certyfikat ten jest wyrazem uznania wiarygodności i uczciwości finansowej firmy. Świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikowania sprawozdań finansowych. Certyfikat został przyznany przez firmę D&B; i jej partnerów.

Zatrudniamy średnio 30 pracowników, w tym wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą z wieloletnim stażem budowlanym. Wielu pracowników jest z nami od początku istnienia firmy. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.

siedziba

Sprzedaż kostki brukowej, ogrodzeń betonowych itp.

Sprzedaż kostki brukowej, ogrodzeń betonowych itp.

Uprzejmie informujemy, iż w celu zakupu kostki brukowej, ogrodzeń betonowych itp. prosimy o kontakt z CBK Kluczewo tel: (91) 886 0 886 www.kluczewo....
Ostatnie mieszkania na sprzedaż!

Ostatnie mieszkania na sprzedaż!

Posiadamy na sprzedaż ostatnie mieszkania w budynku mieszkalnym przy ul. Broniewskiego 27. Szczegóły pod nr tel: 602 676 142...
Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Witamy na nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nowy design wykonany przez Studio Projektów Internetowych z Gorzowa...